Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Caracal din Caracal

Mersul trenurilor contact

Caracal , jud. Olt, Romania

Plecări
Ora Tren Către
02:06 1821 Tren InterRegio 1821 din Caracal
Valea Radna Simeria Savirsin Arad Calan Subcetate Deva Petrosani Targu Jiu Carbunesti Filiasi Ilia Craiova
03:19 1822 Tren InterRegio 1822 din Caracal
Rosiori Nord Constanta Cernavoda Ciulnita Bucuresti Videle Fetesti Draganesti Olt Medgidia
03:39 Tren 9380 Tren 9380 din Caracal
Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Radomiresti
05:36 9381 Tren Regio 9381 din Caracal
Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti
05:37 1594 Tren InterRegio 1594 din Caracal
Videle Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti
05:45 9401 Tren Regio 9401 din Caracal
Criva h Costesti Piatra Olt Sinesti Slatioara Milcov Corbu Balteni Recea Hirsesti Falcoiu Romula Slatina Stolnici Potcoava Sopirlita Vladuleni Filfani Pitesti Km. 109+000 h Pirvu Bradu de Sus
06:02 9382 Tren Regio 9382 din Caracal
Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti
06:38 9383 Tren Regio 9383 din Caracal
Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare
07:06 1520 Tren InterRegio 1520 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle Draganesti Olt
07:06 01520 1722 1827 Tren InterRegio 01520 1722 1827 din Caracal
Bibesti Turburea Carbunesti Targu Jiu Filiasi Craiova
07:25 9385 Tren Regio 9385 din Caracal
Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti
07:35 9403 Tren Regio 9403 din Caracal
Sopirlita Falcoiu Criva h Piatra Olt Milcov Slatina Vladuleni Romula Slatioara
07:52 1826 Tren InterRegio 1826 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle
07:55 72 Tren InterRegio 72 din Caracal
Curtici Timisoara Arad Strehaia Orsova Bailerculane Filiasi Balota Craiova Drobeta Turnu Severin Caransebes Lugoj
08:38 9387 Tren Regio 9387 din Caracal
Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru
08:58 1591 Tren InterRegio 1591 din Caracal
Balota Drobeta Turnu Severin Strehaia Filiasi Craiova
09:00 9386 Tren Regio 9386 din Caracal
Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti
10:38 Tren 9389 Tren 9389 din Caracal
Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare
11:56 592 Tren InterCity 592 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti
11:58 1521 Tren InterRegio 1521 din Caracal
Pausa h Piatra Olt Govora Calimanesti Babeni Dragasani Ramnicu Valcea
12:58 1824 Tren InterRegio 1824 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle Draganesti Olt
13:00 1691 Tren InterRegio 1691 din Caracal
Timisoara Strehaia Orsova Bailerculane Filiasi Balota Craiova Drobeta Turnu Severin Caransebes Lugoj
13:58 9388 Tren Regio 9388 din Caracal
Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti
14:40 9405 Tren Regio 9405 din Caracal
Romula Sopirlita Piatra Olt Vladuleni Falcoiu
14:51 1596 Tren InterRegio 1596 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle
14:59 1693 Tren InterRegio 1693 din Caracal
Balota Craiova Drobeta Turnu Severin Caransebes Lugoj Timisoara Strehaia Orsova Bailerculane Filiasi
15:03 9390 Tren Regio 9390 din Caracal
Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti
16:01 1523 Tren InterRegio 1523 din Caracal
Piatra Olt Govora Babeni Dragasani Ramnicu Valcea
16:25 1522 Tren InterRegio 1522 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
16:38 9391 Tren Regio 9391 din Caracal
Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni
16:42 9407 Tren Regio 9407 din Caracal
Romula Sopirlita Piatra Olt Vladuleni Falcoiu
16:51 1590 Tren InterRegio 1590 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
17:02 1825 Tren InterRegio 1825 din Caracal
Turceni Rovinari Targu Jiu Filiasi Craiova
17:08 9392 Tren Regio 9392 din Caracal
Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti
17:30 9409 Tren Regio 9409 din Caracal
Vladuleni Falcoiu Romula Sopirlita Piatra Olt
17:36 9393 Tren Regio 9393 din Caracal
Radomiru Filiasi Bordei Jianca Craiova Canton 282 h Cezieni Tartal Racari Almaj Leu Bradesti Grozavesti Pasajul Cosoveni Cotofeni Malu Mare Viaductu Circea Cernele Isalnita Banu Maracine
17:48 2022 Tren Regio 2022 din Caracal
Rosiori Nord Gradinari Galateni Radomiresti Olteni Bucuresti Virtoapele Videle Draganesti Olt Stoenesti
17:53 593 Tren InterCity 593 din Caracal
Craiova Bailerculane Caransebes Balota Drobeta Turnu Severin Lugoj Timisoara Orsova
18:10 1723 Tren InterRegio 1723 din Caracal
Talmaciu Ciineni Sibiu Govora Calimanesti Babeni Lotru Dragasani Pausa h Ramnicu Valcea Piatra Olt
19:01 1823 Tren InterRegio 1823 din Caracal
Calan Deva Subcetate Targu Jiu Petrosani Filiasi Carbunesti Craiova Valea Simeria
20:03 1595 Tren InterRegio 1595 din Caracal
Craiova
20:08 73 Tren InterRegio 73 din Caracal
Bucuresti Videle Rosiori Nord
20:38 9395 Tren Regio 9395 din Caracal
Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti
21:00 1525 Tren InterRegio 1525 din Caracal
Dragasani Ramnicu Valcea Piatra Olt Govora Babeni
21:00 9394 Tren Regio 9394 din Caracal
Rosiori Nord Farcasele Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti
21:26 9411 Tren Regio 9411 din Caracal
Vladuleni Romula Slatioara Sopirlita Falcoiu Criva h Piatra Olt Milcov Slatina
22:00 1597 Tren InterRegio 1597 din Caracal
Craiova
Sosiri
Ora Tren De la
02:06 1821 Tren InterRegio 1821 din Caracal
Ciulnita Bucuresti Videle Fetesti Draganesti Olt Medgidia Rosiori Nord Constanta Cernavoda
03:19 1822 Tren InterRegio 1822 din Caracal
Simeria Savirsin Arad Calan Subcetate Deva Petrosani Targu Jiu Carbunesti Filiasi Ilia Craiova Valea Radna
03:39 Tren 9380 Tren 9380 din Caracal
Pasajul Cosoveni Craiova
05:36 9381 Tren Regio 9381 din Caracal
Rosiori Nord Farcasele Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti
05:37 1594 Tren InterRegio 1594 din Caracal
Craiova
06:02 9382 Tren Regio 9382 din Caracal
Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal
06:38 9402 Tren Regio 9402 din Caracal
Sopirlita Piatra Olt Vladuleni Falcoiu Romula
06:38 9383 Tren Regio 9383 din Caracal
Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti
06:58 9384 Tren Regio 9384 din Caracal
Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu
07:06 1520 Tren InterRegio 1520 din Caracal
Piatra Olt Govora Babeni Dragasani Ramnicu Valcea
07:06 01520 1722 1827 Tren InterRegio 01520 1722 1827 din Caracal
Pausa h Ramnicu Valcea Piatra Olt Talmaciu Ciineni Sibiu Govora Calimanesti Babeni Lotru Dragasani
07:52 1826 Tren InterRegio 1826 din Caracal
Craiova Turceni Rovinari Targu Jiu Filiasi
07:55 72 Tren InterRegio 72 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
08:38 9387 Tren Regio 9387 din Caracal
Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti
08:58 1591 Tren InterRegio 1591 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
09:00 9386 Tren Regio 9386 din Caracal
Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal
09:17 9404 Tren Regio 9404 din Caracal
Vladuleni Sopirlita Slatioara Criva h Balteni Piatra Olt Falcoiu Milcov Potcoava Recea Slatina Romula
10:38 Tren 9389 Tren 9389 din Caracal
Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti
11:56 592 Tren InterCity 592 din Caracal
Craiova Caransebes Bailerculane Drobeta Turnu Severin Lugoj Timisoara Orsova
11:58 1521 Tren InterRegio 1521 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
12:58 1824 Tren InterRegio 1824 din Caracal
Simeria Calan Deva Subcetate Targu Jiu Petrosani Filiasi Carbunesti Craiova Valea
13:00 1691 Tren InterRegio 1691 din Caracal
Videle Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti
13:58 9388 Tren Regio 9388 din Caracal
Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru
14:21 9406 Tren Regio 9406 din Caracal
Piatra Olt Milcov Slatina Vladuleni Romula Slatioara Sopirlita Falcoiu Criva h
14:51 1596 Tren InterRegio 1596 din Caracal
Craiova
14:59 1693 Tren InterRegio 1693 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
15:03 9390 Tren Regio 9390 din Caracal
Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti
16:01 1523 Tren InterRegio 1523 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle
16:15 1828 Tren InterRegio 1828 din Caracal
Bibesti Turburea Carbunesti Targu Jiu Filiasi Craiova
16:25 1522 Tren InterRegio 1522 din Caracal
Govora Calimanesti Babeni Dragasani Ramnicu Valcea Pausa h Piatra Olt
16:38 9391 Tren Regio 9391 din Caracal
Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti
16:51 1590 Tren InterRegio 1590 din Caracal
Balota Drobeta Turnu Severin Strehaia Filiasi Craiova
17:02 1825 Tren InterRegio 1825 din Caracal
Bucuresti Videle Draganesti Olt Rosiori Nord
17:03 9408 Tren Regio 9408 din Caracal
Piatra Olt Vladuleni Falcoiu Romula Sopirlita
17:08 9392 Tren Regio 9392 din Caracal
Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni
17:36 9393 Tren Regio 9393 din Caracal
Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord
17:48 2022 Tren Regio 2022 din Caracal
Targu Jiu Turburea Filiasi Radomiru Craiova Tartal Pasajul Cosoveni Bordei Musculesti Carbunesti Bibesti
17:53 593 Tren InterCity 593 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti
18:28 2072 Tren Regio 2072 din Caracal
Fiscalia Km.355 + 100 h Podu Olt Sopirlita Zavideni Km. 318 h Zlatarei Orlesti Riul Vadului Ciineni Pausa h Daesti Minastirea Turnu h Dragasani Calina Robesti Valea Piatra Olt Vestem Bujoreni Vilcea Ramnicu Valcea Slavitesti Cornet Colibasi Balota Ganeasa Arcesti Mohu Talmaciu Riureni Betel Govora Vladuleni Bucsani Tatarani h Atelier Zona h Sibiu Strejesti Lotru Calimanesti Ionesti Turnu Ostroveni h Romula Falcoiu Cozia Babeni
19:01 1823 Tren InterRegio 1823 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle
20:03 1595 Tren InterRegio 1595 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle Draganesti Olt
20:08 73 Tren InterRegio 73 din Caracal
Curtici Timisoara Arad Strehaia Orsova Filiasi Bailerculane Craiova Drobeta Turnu Severin Caransebes Lugoj
20:38 9395 Tren Regio 9395 din Caracal
Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti
20:58 9410 Tren Regio 9410 din Caracal
Slatioara Sopirlita Falcoiu Criva h Piatra Olt Milcov Slatina Vladuleni Romula
21:00 1525 Tren InterRegio 1525 din Caracal
Videle Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti
21:00 9394 Tren Regio 9394 din Caracal
Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca
22:00 1597 Tren InterRegio 1597 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!