Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Caracal din Caracal

Mersul trenurilor contact

Caracal , jud. Olt, Romania

Plecări
Ora Tren Către
02:06 1821 Tren InterRegio 1821 din Caracal
Deva Petrosani Targu Jiu Carbunesti Filiasi Ilia Craiova Valea Radna Simeria Savirsin Arad Calan Subcetate
03:19 1822 Tren InterRegio 1822 din Caracal
Bucuresti Videle Fetesti Draganesti Olt Medgidia Rosiori Nord Constanta Cernavoda Ciulnita
03:39 Tren 9380 Tren 9380 din Caracal
Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Radomiresti
05:36 9381 Tren Regio 9381 din Caracal
Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea
05:37 1594 Tren InterRegio 1594 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle
05:45 9401 Tren Regio 9401 din Caracal
Hirsesti Falcoiu Romula Slatina Stolnici Potcoava Sopirlita Vladuleni Filfani Pitesti Km. 109+000 h Pirvu Bradu de Sus Criva h Costesti Piatra Olt Sinesti Slatioara Milcov Corbu Balteni Recea
06:02 9382 Tren Regio 9382 din Caracal
Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni
06:38 9383 Tren Regio 9383 din Caracal
Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine
07:06 1520 Tren InterRegio 1520 din Caracal
Videle Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti
07:06 01520 1722 1827 Tren InterRegio 01520 1722 1827 din Caracal
Targu Jiu Filiasi Craiova Bibesti Turburea Carbunesti
07:25 9385 Tren Regio 9385 din Caracal
Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea
07:35 9403 Tren Regio 9403 din Caracal
Milcov Slatina Vladuleni Romula Slatioara Sopirlita Falcoiu Criva h Piatra Olt
07:52 1826 Tren InterRegio 1826 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle Draganesti Olt
07:55 72 Tren InterRegio 72 din Caracal
Orsova Bailerculane Filiasi Balota Craiova Drobeta Turnu Severin Caransebes Lugoj Curtici Timisoara Arad Strehaia
08:38 9387 Tren Regio 9387 din Caracal
Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu
08:58 1591 Tren InterRegio 1591 din Caracal
Filiasi Craiova Balota Drobeta Turnu Severin Strehaia
09:00 9386 Tren Regio 9386 din Caracal
Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni
10:38 Tren 9389 Tren 9389 din Caracal
Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine
11:56 592 Tren InterCity 592 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti
11:58 1521 Tren InterRegio 1521 din Caracal
Calimanesti Babeni Dragasani Ramnicu Valcea Pausa h Piatra Olt Govora
12:58 1824 Tren InterRegio 1824 din Caracal
Videle Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti
13:00 1691 Tren InterRegio 1691 din Caracal
Bailerculane Filiasi Balota Craiova Drobeta Turnu Severin Caransebes Lugoj Timisoara Strehaia Orsova
13:58 9388 Tren Regio 9388 din Caracal
Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt
14:40 9405 Tren Regio 9405 din Caracal
Vladuleni Falcoiu Romula Sopirlita Piatra Olt
14:51 1596 Tren InterRegio 1596 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle Draganesti Olt
14:59 1693 Tren InterRegio 1693 din Caracal
Timisoara Strehaia Orsova Bailerculane Filiasi Balota Craiova Drobeta Turnu Severin Caransebes Lugoj
15:03 9390 Tren Regio 9390 din Caracal
Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti
16:01 1523 Tren InterRegio 1523 din Caracal
Dragasani Ramnicu Valcea Piatra Olt Govora Babeni
16:25 1522 Tren InterRegio 1522 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
16:38 9391 Tren Regio 9391 din Caracal
Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru
16:42 9407 Tren Regio 9407 din Caracal
Sopirlita Piatra Olt Vladuleni Falcoiu Romula
16:51 1590 Tren InterRegio 1590 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
17:02 1825 Tren InterRegio 1825 din Caracal
Rovinari Targu Jiu Filiasi Craiova Turceni
17:08 9392 Tren Regio 9392 din Caracal
Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni
17:30 9409 Tren Regio 9409 din Caracal
Romula Sopirlita Piatra Olt Vladuleni Falcoiu
17:36 9393 Tren Regio 9393 din Caracal
Leu Bradesti Grozavesti Pasajul Cosoveni Cotofeni Malu Mare Viaductu Circea Cernele Isalnita Banu Maracine Radomiru Filiasi Bordei Jianca Craiova Canton 282 h Cezieni Tartal Racari Almaj
17:48 2022 Tren Regio 2022 din Caracal
Radomiresti Olteni Bucuresti Virtoapele Videle Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Gradinari Galateni
17:53 593 Tren InterCity 593 din Caracal
Lugoj Timisoara Orsova Craiova Bailerculane Caransebes Balota Drobeta Turnu Severin
18:10 1723 Tren InterRegio 1723 din Caracal
Babeni Lotru Dragasani Pausa h Ramnicu Valcea Piatra Olt Talmaciu Ciineni Sibiu Govora Calimanesti
19:01 1823 Tren InterRegio 1823 din Caracal
Targu Jiu Petrosani Filiasi Carbunesti Craiova Valea Simeria Calan Deva Subcetate
20:03 1595 Tren InterRegio 1595 din Caracal
Craiova
20:08 73 Tren InterRegio 73 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
20:38 9395 Tren Regio 9395 din Caracal
Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea
21:00 1525 Tren InterRegio 1525 din Caracal
Piatra Olt Govora Babeni Dragasani Ramnicu Valcea
21:00 9394 Tren Regio 9394 din Caracal
Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Radomiresti
21:26 9411 Tren Regio 9411 din Caracal
Piatra Olt Milcov Slatina Vladuleni Romula Slatioara Sopirlita Falcoiu Criva h
22:00 1597 Tren InterRegio 1597 din Caracal
Craiova
Sosiri
Ora Tren De la
02:06 1821 Tren InterRegio 1821 din Caracal
Fetesti Draganesti Olt Medgidia Rosiori Nord Constanta Cernavoda Ciulnita Bucuresti Videle
03:19 1822 Tren InterRegio 1822 din Caracal
Targu Jiu Carbunesti Filiasi Ilia Craiova Valea Radna Simeria Savirsin Arad Calan Subcetate Deva Petrosani
03:39 Tren 9380 Tren 9380 din Caracal
Pasajul Cosoveni Craiova
05:36 9381 Tren Regio 9381 din Caracal
Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele
05:37 1594 Tren InterRegio 1594 din Caracal
Craiova
06:02 9382 Tren Regio 9382 din Caracal
Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova
06:38 9402 Tren Regio 9402 din Caracal
Vladuleni Falcoiu Romula Sopirlita Piatra Olt
06:38 9383 Tren Regio 9383 din Caracal
Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni
06:58 9384 Tren Regio 9384 din Caracal
Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea
07:06 1520 Tren InterRegio 1520 din Caracal
Babeni Dragasani Ramnicu Valcea Piatra Olt Govora
07:06 01520 1722 1827 Tren InterRegio 01520 1722 1827 din Caracal
Sibiu Govora Calimanesti Babeni Lotru Dragasani Pausa h Ramnicu Valcea Piatra Olt Talmaciu Ciineni
07:52 1826 Tren InterRegio 1826 din Caracal
Rovinari Targu Jiu Filiasi Craiova Turceni
07:55 72 Tren InterRegio 72 din Caracal
Bucuresti Videle Rosiori Nord
08:38 9387 Tren Regio 9387 din Caracal
Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti
08:58 1591 Tren InterRegio 1591 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
09:00 9386 Tren Regio 9386 din Caracal
Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova
09:17 9404 Tren Regio 9404 din Caracal
Falcoiu Milcov Potcoava Recea Slatina Romula Vladuleni Sopirlita Slatioara Criva h Balteni Piatra Olt
10:38 Tren 9389 Tren 9389 din Caracal
Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni
11:56 592 Tren InterCity 592 din Caracal
Drobeta Turnu Severin Lugoj Timisoara Orsova Craiova Caransebes Bailerculane
11:58 1521 Tren InterRegio 1521 din Caracal
Videle Rosiori Nord Bucuresti
12:58 1824 Tren InterRegio 1824 din Caracal
Subcetate Targu Jiu Petrosani Filiasi Carbunesti Craiova Valea Simeria Calan Deva
13:00 1691 Tren InterRegio 1691 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle
13:58 9388 Tren Regio 9388 din Caracal
Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu
14:21 9406 Tren Regio 9406 din Caracal
Vladuleni Romula Slatioara Sopirlita Falcoiu Criva h Piatra Olt Milcov Slatina
14:51 1596 Tren InterRegio 1596 din Caracal
Craiova
14:59 1693 Tren InterRegio 1693 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti Videle
15:03 9390 Tren Regio 9390 din Caracal
Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea
16:01 1523 Tren InterRegio 1523 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle
16:15 1828 Tren InterRegio 1828 din Caracal
Targu Jiu Filiasi Craiova Bibesti Turburea Carbunesti
16:25 1522 Tren InterRegio 1522 din Caracal
Dragasani Ramnicu Valcea Pausa h Piatra Olt Govora Calimanesti Babeni
16:38 9391 Tren Regio 9391 din Caracal
Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni
16:51 1590 Tren InterRegio 1590 din Caracal
Filiasi Craiova Balota Drobeta Turnu Severin Strehaia
17:02 1825 Tren InterRegio 1825 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle
17:03 9408 Tren Regio 9408 din Caracal
Romula Sopirlita Piatra Olt Vladuleni Falcoiu
17:08 9392 Tren Regio 9392 din Caracal
Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare Pasajul Cosoveni Craiova
17:36 9393 Tren Regio 9393 din Caracal
Draganesti Olt Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa
17:48 2022 Tren Regio 2022 din Caracal
Tartal Pasajul Cosoveni Bordei Musculesti Carbunesti Bibesti Targu Jiu Turburea Filiasi Radomiru Craiova
17:53 593 Tren InterCity 593 din Caracal
Rosiori Nord Bucuresti
18:28 2072 Tren Regio 2072 din Caracal
Bujoreni Vilcea Ramnicu Valcea Slavitesti Cornet Colibasi Balota Arcesti Ganeasa Mohu Talmaciu Riureni Betel Govora Vladuleni Tatarani h Bucsani Atelier Zona h Sibiu Strejesti Lotru Calimanesti Ionesti Ostroveni h Turnu Romula Falcoiu Cozia Babeni Fiscalia Km.355 + 100 h Podu Olt Sopirlita Zavideni Km. 318 h Zlatarei Orlesti Riul Vadului Ciineni Pausa h Daesti Minastirea Turnu h Dragasani Calina Robesti Valea Piatra Olt Vestem
19:01 1823 Tren InterRegio 1823 din Caracal
Bucuresti Videle Draganesti Olt Rosiori Nord
20:03 1595 Tren InterRegio 1595 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle
20:08 73 Tren InterRegio 73 din Caracal
Orsova Filiasi Bailerculane Craiova Drobeta Turnu Severin Caransebes Lugoj Curtici Timisoara Arad Strehaia
20:38 9395 Tren Regio 9395 din Caracal
Stoenesti Rosiori Nord Farcasele Maldaeni Radomiresti Mihaesti Daneasa Draganesti Olt
20:58 9410 Tren Regio 9410 din Caracal
Piatra Olt Milcov Slatina Vladuleni Romula Slatioara Sopirlita Falcoiu Criva h
21:00 1525 Tren InterRegio 1525 din Caracal
Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti Videle
21:00 9394 Tren Regio 9394 din Caracal
Pasajul Cosoveni Craiova Viaductu Circea Banu Maracine Radomiru Bordei Jianca Cezieni Tartal Grozavesti Leu Malu Mare
22:00 1597 Tren InterRegio 1597 din Caracal
Videle Draganesti Olt Rosiori Nord Bucuresti

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!